nowy poziom jedzenia
Wyżywienie

Wyżywienie w naszym Ośrodku to już też powoli legenda :). Oczywiście zawsze pełne wyżywienie, czyli 3 posiłki dziennie bez limitów. Ale to jeszcze nie wszystko. Nasi szefowie kuchni naprawdę sięgają po wiele technik kulinarnych , zaglądają do wielu zakątków świata i poświęcają wiele serca, żeby to, co pojawi się na stołach, było warte grzechu ;).
Nietypowym u nas jest fakt, że do posiłków siadamy zawsze WSPÓLNIE, o konkretnych godzinyach, jak jedna, duża rodzina. Na początku może sieto wydać nietypowe, ale uwieżcie... Jest git. Każdy posiłek jest zapowiadany dzikim okrzykiem ;).

Godziny
  • Śniadanie: 9.00 - w formie szwedzkiego stołu - bez żadnych limitów i śmiesznych "porcyjek".

  • Obiad: 14.00 - Zawsze obiadek dwudaniowy, deser, niejednokrotnie dwa dania do wyboru. Również ilości nielimitowane, bez wydzielania.

  • Kolacja: 19:00 - Klasyczna, w formie szwedzkiego stołu, lub niejednokrotnie w formie imprezy grillowej przy ognisku. Tradycyjnie jecie, ile dusza zapragnie!

Dress Code

Ubieracie się w co chcecie, nawet w Sylwestra i Święta. mieszkamy w lesie i naprawdę ubió r dowolny ;).

Posiłek we własnej chatce Hobbitów

Oddzielnie można zamówić posiłek do swojej chatki. Oczywiście polecamy taką usługę, jak "Kolacja Romantyczna", ale też i zwykły obiad można zjeść u siebie w chatce. Sa to usługi dodatkowo płatne.

Testimonials

What Client's Say?