The Cappa

Baśniowe chaty hobbitów i krasnoludów
Skąd się wzieliśmy
  • Jesteśmy miejscem schowanym w lesie, ale z genialnym dojazdem czy to autostradą A1, czy pociągiem. Nasze główne nurty działania to wspaniałe chatki HOBBITÓW, czyli szeroko pojęta agroturystyka oraz stadnina koni czy to dla agroturystów, czy na pobyty stricte jeździeckie. Ośrodek jest wyłącznie do dyspozycji naszych gości – nikt z zewnątrz się nie pałęta :). Łącznie 20 hektarów terenu plus gigantyczny kompleks leśny dookoła dają nam wspaniałe możliwości organizacji wypoczynku dla naszych gości. Ponieważ staramy się wszystko harmonicznie połączyć, zarówno Agroturystyka, jaki Ośrodek działają bardzo sprawnie i zgranie.
  • Wspaniałe podziemne domki z kominkiem (KAŻDY domek z kominkiem) dają genialne możliwości wypoczynku oraz relaksu. Na terenie „SKRĘTA” są łąki, las ale też i staw, gdzie można z wędką lub na leżaku spędzić mile czas. Domki są inspirowane powieściami Tolkiena i w takim klimacie budowane. W pełni ocieplone, CAŁOROCZNE, każdy z łazienką i wygodnym spaniem, przy zastosowaniu doskonałej izolacji dają po prostu niebywałe możliwości na spokojny sen i relaks. Do tego dodamy nielimitowane drewno do kominka i mamy sielsko, anielsko i w ogóle sztos ;).
  • KONIE to nasza pasja od małego – każdy z nas jest ogromnym miłośnikiem jeździectwa zarówno klasycznego, jak i naturalnego. Jeździectwo naturalne jest wspaniałym uzupełnieniem tego, co być może już umiecie. Jeżeli jeszcze nic nie umiecie – nie szkodzi, ponieważ Was uczymy również od „zera”. Konie mamy genialnie spokojne i przygotowane. Bardzo staramy się zarazić wszystkich miłością do koni (i nie tylko do nich), zupełnie innym podejściem do budowania z nimi relacji jak i technikami współpracy z tymi wspaniałymi zwierzętami.